Projekty východočeských katalogů služeb pro kulturní, společenské a propagační akce jsou vytvořeny agenturou AgencyPro ve spolupráci s dalšími subjekty.
Vše potřebné pro pořádání párty ve Východních Čechách. Pronájmy párty stanů, mobilní gastronomie, prodej vepřů a sudového piva, ozvučení, hudební produkce, párty výzdoba, ohňostroj a další nezbytnosti pro Vaši párty.

Web, který Vám pomůže uspořádat párty.

vseproparty_webgarden_cz.jpg
Vše pro párty na Královéhradecku, Trurnovsku, Náchodsku, Rychnovsku, Jičínsku, Pardubicku, Chrudimsku, Orlickoústecku a Svitavsku.
PAR solo div.jpg
Vše potřebné pro pořádání párty ve Východních Čechách. Pronájmy párty stanů, mobilní gastronomie, prodej vepřů a sudového piva, ozvučení, hudební produkce, párty výzdoba, ohňostroj a další nezbytnosti pro Vaši párty.
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

Občerstvení a catering

Gril s obsluhou
Kompletní zajištění opékání prasete - okr. Náchod - Chvalkovice
Telefon (rezervace): 737 829 371 ,  (podrobnosti): 605 591 119 ,    Email: prasenarozni@gmail.com
Mobilní gril na rožnění prasete s obsluhou. Manželé Prchlíkovi zajití pečené prase na veřejných, firemních i soukromých akcích zejména v Královéhradeckém kraji, (též i v Pardubickém a případně v ČR).
Kompletní zajištění rožnění prasete - okr. Pardubice - Opatovice nad Labem
Telefon: +420 723 134 735 ,  Email: ku-ko@volny.cz
Mobilní gril na opékání prasete s obsluhou, též mobilní občerstvení. Pan Petr Kudrna přijede na jakoukoliv párty na Pardubicku, Královéhradecku, Trutnovsku, Náchodsku, Rychnovsku, Orlickoústecku, Chrudimsku, Svitavsku i Jičínsku.
Kompletní zajištění opékání prasete - okr. Pardubice - Holice - Chvojenec
Telefon: +420 702 069 825 ,  Email: bobo.zika@seznam.cz ,   (lépe volat)  
Prase, nebo též skot porazím (jsem vyučený řezník-uzenář), napíchám solným lákem, po dvou dnech je připravené na rožeň. Realizuji vám rožnění na místě vaší párty na svém vlastním grilu.
Kompletní zajištění opékání kýty - Hradec Králové
Telefon: +420 777 824 846 ,  Email: ondrej.novacek@firmsport.cz 
Dodání grilu i kýt na místo akce i s obsluhou, která zajití i naservírování kýty až na stůl. V ceně je i grilovaná zelenina, chleba, hořčice, křen, kečup, kyselé okurky, plastové talíčky s příborem.
Catering
Gastro Terronic - adresa: Machkova 587, Hradec Králové
Telefon: +420 495 056 482 ,  Mobil: +420 604 267 969 ,  Email: info@gastroterronic.cz 
Zajištění rautů všeho druhu na různé společenské akce i menší soukromé či firemní večírky.
SK Catering - adresa: Smetanova 808, Trutnov
Jiří Středa ,  Telefon: +420 731 184 618,  775 386 146 ,  Email: info@skcatering.cz
Firma zajišťuje Catering, Carving, Private cuisine chef, Food styling na banketech, gala večeřích, koktail party, recepcích (rauty), zahradních slavnostech, tea party a pod.
Pojízdná občerstvení
Občerstvení na akcích - Pavel Prchlík - adresa: Chvalkovice 14,  552 04 Chvalkovice v Čechách
Telefon (rezervace): 737 829 371 ,  (podrobnosti): 605 591 119 ,    Email: prasenarozni@gmail.com
Zajištění občerstvení na veřejných, firemních a soukromých venkovních akcích ve Východních Čechách. (pečené prase, pečené kýty, klobásy, halušky, steaky kuřecí, steaky vepřové, grilovaná kuřata, nudle s masem a zeleninou, grilované hermelíny, sendvič Panniny, kuřecí uzená stehna, párek v rohlíku, polévka boršč, zelňačka, kebab, studené obložené mísy, nealkoholické i alkoholické naápoje dle domluvy)
Pojízdné občerstvení - Petr Kudrna - adresa: Stéblová 67,  533 45 Opatovice nad Labem
Telefon: +420 723 134 735 ,  Email: ku-ko@volny.cz
Občerstvení v karavanu a velký gril na prase s obsluhou. Na jakoukoliv akci v Pardubickém kraji i Královéhradeckém kraji. (sele na rožni, uzená kýta na rožni, uzení kuřecí stehna, smažený sýr, steak, opečená klobása, sýr v housce, hamburger, párek v rohlíku, hranolky, polévky, točené pivo Gambrinus, ledová tříšť, rozlévané i točené limonády, káva, čaj, grog, svařené víno, lihoviny)
Pojízdné občerstvení - Šimon Tomáš - adresa: Tyršova 528,  535 01 Přelouč
Telefon: +420 777 145 965 ,  Email: simontonas@email.cz 
Zajištění občerstvení na jakékoliv akci (kulturní, společenské, městské slavnosti, soukromé párty). Karavan:  grilovaná kuřata, gyros, hranolky, párek v rohlíku, hamburger, smažený sýr, vařená kukuřice, chlazené točené limonády, pivo.  Stánek:  grilovaná kýta, klobásy, párky, uzená kuřecí stehna,  ražniči
Pojizdné občerstvení Famino - Milan Novák - adresa: Semín 103,  535 01 Přelouč
Telefon: +420 608 122 018 ,  Email: famino@seznam.cz 
Zajištění občerstvení ve větším přívěsu na všech typech akcí (sportovní akce, oslavy měst, víročí firem, dětské dny, kulturní a společenské akce, festivaly, diskotéky, koncerty, poutě a show). Možnost zapůjčení stanů, grilu na prasata, chlazení apod.
.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ REKLAMA ---------

Jaké maso máš nejraději na grilování?

Ovečku na grilu (14 | 8%)
Rožnění kuřat (22 | 12%)
Rožnění krůty (20 | 11%)
Klobásy na grilu (3 | 2%)
Párky na grilu (4 | 2%)
Ražniči na grilu (14 | 8%)
musicpoptavka webgarden CB.jpg
katalogfotografu webgarden CB.jpg
tancirny webgarden CB.jpg
djskatalog webnode cz CB.jpg
IKONA Svatební magazín cb.jpg

Jaký nápoj na párty upřednostňuješ?

Nealko a energy (6 | 7%)
Čepované pivo (47 | 55%)
Bílé víno (15 | 18%)
Červené víno (6 | 7%)
Lihoviny (9 | 11%)
Jiné nápoje (2 | 2%)
Vše pro párty ve Východních Čechách a ve městech Albrechtice nad Orlicí, Broumov, Chlumec nad Cidlinou, Červený Kostelec, Česká Skalice, Dobruška, Dvůr Králové nad Labem, Hořice, Hostinné, Hradec Králové, Hronov, Jaroměř, Jičín, Kostelec nad Orlicí, Meziměstí, Náchod, Nová Paka, Nové Město nad Metují, Nový Bydžov, Opočno, Police nad Metují, Rychnov nad Kněžnou, Solnice, Trutnov, Týniště nad Orlicí, Úpice, Vamberk, Vrchlabí, Žacléř, Choceň, Chrudim, Česká Třebová, Heřmanův Městec, Hlinsko, Holice, Jablonné nad Orlicí, Králíky, Lanškroun, Lázně Bohdaneč, Letohrad, Litomyšl, Pardubice, Přelouč, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Žamberk
cloud1.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one